eski web sitemiz vodegen.com

Hakkımızda

VodeGEN Bilgi Teknolojileri, 2007 yılı başında Istanbul'da kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, yazılım, danışmanlık, internet hizmetleri ve gsm tabanlı kısa mesaj servisleri konularında faaliyet göstermektedir.

2008 Yılında sunduğu hizmetleri genişletmiş e-ticaret konularında projeler geliştirmiştir. VodeGEN Bilgi Teknolojileri, tecrübeli kadrosu ve dinamik ekibi ile her zaman yenilikleri takip etmiş. Varolan teknolojik ihtiyaçları yazılımlarına ve servislerine hemen uygulamıştır. Gerçekleştirdiği bu çabalarının meyvelerini çok kısa zaman içinde almıştır.

2019 Yılı itibari ile kurumların ve şirketlerin dijitalleşme yolundaki en önemli adımlarından biri, loT (internet of things) olarak adlandırılan “nesnelerin interneti” teknolojileri ile entegre çalışmalar yürütmeye başlamıştır. VodeGEN IoT Platformu ile şirketinize altyapı yatırım maliyeti olmadan cihaz ve makinelerinizi bulut aracılığıyla uzaktan yönetme imkânı sağlamaktadır. IoT ekosistemini oluştururken LoraWAN haberleşme altyapısını da sunmmaktadır.

Farklılığını sürekli kılmak için sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştiren, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atan VodeGEN Bilgi Teknolojileri, aynı zamanda, Türkiye'nin dört bir yanındaki bayileri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini gerçekleştirebilmek için çalışmaktadır.

TK yer sağlayıcı faaliyet belgesi bulunan VodeGEN Bilgi Teknolojileri, “güvenli uygulama barındırma”, “sunucu barındırma”, “çöp posta ve antivirus sistemli e-posta servisi” gibi hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

5651 sayılı yasa kapsamında erişim kayıtlarını tutan VodeGEN Bilgi Teknolojileri, bu alanda da müşterilerine danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Adres

Adem Yavuz Mah. Cengiz Topel Cad. No: 28 PostaKodu: 34773 Umraniye / ISTANBUL / TÜRKİYE

Erişim

Eposta: destek[at]vode.gen.tr 
Telefon: +90 (216) 612 0084 Dh01
Gsm Mobil: +90 (545) 719 6611